Centrum Informacji

Centrum informacyjne - informacje o Portalu Zibb i jego firmach. Kontakty firm głównych i zrzeszonych, nasz plan otwarcia biur i centrów informacyjnych

zibb

Główne firmy

zibb
Zibb IT Technology Corp (Panama)
Zibb Тrade (zibbtrade.com)
Zibb Вank (zibbank.com)
Zibb Holder (zibbholder.com)
Zibb Рay (zibbpay.com)
Zibb Invest (zibbinvest.com)
Zibb Exchange (zibbexchange.com)
zibb
zibb
Zibb IT Technology Ltd (Seychelles)
Zibb Coin (zibbcoin.com)
Zibb Wallet (zibbwallet.com)
Zibb Protocol (zibbprotocol.com)
Zibb Risk (zibbrisk.com)
Zibb Рartner (zibbpartner.com)
Zibb Products (zibbads.com)
zibb
Zibb.OÜ (Estonia)
Zibb Office (zibboffice.com)
Zibb Сhat (zibbchat.com)
Zibb Mail (zibbmail.com)
Zibb Browser (zibbrowser.com)
Zibb Stats (zibbstats.com)
Zibb Сloud (zibbcloud.com)
zibb
Lista działających centrów informacyjnych
Centrum informacji:
Antalya, Turcja.
Kijów, Ukraina.
Centra informacyjne w trakcie otwierania
Moskwa, Rosja
Warna, Bułgaria
Monachium, Niemcy
Planowane otwarcie biura
Gruzja, Kazachstan, Polska, Hiszpania, Rumunia, Francja, Portugalia, Tajlandia, Brazylia, Argentyna, Szwecja, Białoruś.

Kontakty prawne:

Firma w Estonii:
Zibb.OÜ (16067992)

Legalny adres:
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Linnamäe tee 87-124, 13911.


Firma w Panamie:
Zibb IT Technology Corp (155695682)

Legalny adres:
Via España, Delta Bank Building, 6th Floor, Panama City, Panama


Firma na Seszelach:
Zibb IT Technology Ltd (225438)

Legalny adres:
Suite 1, Second Floor, Sound & Vision House, Francis Rachel Str., Victoria, Mahe, Seychelles

Działające centra kontaktowe:

Firma w Turcji:
Zibb IT Technology


Legalny adres:
Liman mah., 32 Street, Office Peker business center No: 2; floor: 3, Flat: 6, Konyalti Antalya.


Telefon:
+90 (242) 504 35 35


E-mail:
[email protected]


Godziny pracy:
10:00 – 19:00
Firma na Ukrainie:
Zibb IT Technology


Legalny adres:
Kiev city, Bankova street 3, office 2



Telefon:
+38 (044) 2931076


E-mail:
[email protected]


Godziny pracy:
10:00 – 19:00