Bilgi merkezi

Bilgi merkezi - Zibb Portal ve şirketleri hakkında bilgiler. Ana ve bağlı şirketlerin bağlantıları, ofisler ve bilgi merkezleri açma planımız.

zibb

Ana şirketler

zibb
Zibb IT Technology Corp (Panama)
Zibb Тrade (zibbtrade.com)
Zibb Вank (zibbank.com)
Zibb Holder (zibbholder.com)
Zibb Рay (zibbpay.com)
Zibb Invest (zibbinvest.com)
Zibb Exchange (zibbexchange.com)
zibb
zibb
Zibb IT Technology Ltd (Seychelles)
Zibb Coin (zibbcoin.com)
Zibb Wallet (zibbwallet.com)
Zibb Protocol (zibbprotocol.com)
Zibb Risk (zibbrisk.com)
Zibb Рartner (zibbpartner.com)
Zibb Products (zibbads.com)
zibb
Zibb.OÜ (Estonia)
Zibb Office (zibboffice.com)
Zibb Сhat (zibbchat.com)
Zibb Mail (zibbmail.com)
Zibb Browser (zibbrowser.com)
Zibb Stats (zibbstats.com)
Zibb Сloud (zibbcloud.com)
zibb
Açık bilgi merkezlerinin listesi
Bilgi merkezi:
Antalya, Türkiye.
Kiev, Ukrayna.
Açılma sürecindeki bilgi merkezleri
Moskova, Rusya
Varna, Bulgaristan
Münih, Almanya
Ofis açılışı planlandı
Gürcistan, Kazakistan, Polonya, İspanya, Romanya, Fransa, Portekiz, Tayland, Brezilya, Arjantin, İsveç, Belarus

Yasal iletişim bilgileri:

Estonya'da şirket:
Zibb.OÜ (16067992)

Yasal adres:
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Linnamäe tee 87-124, 13911.


Panama'da şirket:
Zibb IT Technology Corp (155695682)

Yasal adres:
Via España, Delta Bank Building, 6th Floor, Panama City, Panama


Seyşeller'de Şirket:
Zibb IT Technology Ltd (225438)

Yasal adres:
Suite 1, Second Floor, Sound & Vision House, Francis Rachel Str., Victoria, Mahe, Seychelles

Açık bilgi merkezleri:

Türkiye:
Zibb IT Technology


Yasal adres:
Liman mah., 32 Street, Office Peker business center No: 2; floor: 3, Flat: 6, Konyalti Antalya.


Telefon:
+90 (242) 504 35 35


E-posta:
[email protected]


Calışma saatleri:
10:00 – 19:00
Ukrayna:
Zibb IT Technology


Yasal adres:
Kiev city, Bankova street 3, office 2



Telefon:
+38 (044) 2931076


E-posta:
[email protected]


Calışma saatleri:
10:00 – 19:00